Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені розказали, як звичайне яйце може врятувати від захворювань серця

Дослідження показало, як часто слід вживати яйця.

Китайське дослідження показало, що щоденне вживання яєць зменшує ризик серцевого нападу та інсульту.

Про це повідомляє CNBC.

Згідно з дослідженням, у людей, які майже щоденно їдять яйця, на 11% менше ризику отримати серцево-судинні захворювання та на 18% менша імовірність померти від цих хвороб порівняно з тими, хто не їсть яйця взагалі.

Проте це не значить, що слід поспішати робити собі омлет з трьох яєць щодня на сніданок, адже дослідження не розкриває зв'язок між серцевими захворюваннями та вживанням більше ніж одного яйця на день.

 

ВідеоЯк правильно обирати та зберігати яйця

У списку покупок до Великодня чи не найпопулярніший продукт - яйця. Купують їх українці десятками. Та от чи вміємо ми правильно їх зберігати, щоб не зіпсувалися? А з весняним потеплінням варто також відмовитися від лоточків на балконі чи в коморі. Адже навіть свіжі яйця не витримують перепаду температур. Чим це загрожує - дивіться далі.

Як правильно обирати та зберігати яйця

 

Як зазначається, попередні дослідження давали суперечливі результати щодо цього питання. Також треба враховувати, що учасники китайського дослідження, як правило, були здоровими. Тому серед людей, що мають ожиріння чи високий тиск, результати можуть виявитись зовсім іншими.

У масштабному китайському дослідженні взяли участь майже півмільйона дорослих, їхній середній вік – 51 рік. Коли вони приєдналися до дослідження, ні в кого не було захворювань серця.

 

 

За половиною з них спостерігали понад 9 років. За цей час у близько 84 тисяч розвинулись серцево-судинні захворювання, у них траплявся серцевий напад або інсульт, для майже 10 тисяч захворювання завершились летально.

Нагадаємо, науковці здивували відкриттям про те, що буде з мозком, якщо снідати морозивом. Морозиво "пробуджує" мозок людини і змушує працювати продуктивніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції