Учені розповіли про велику небезпеку морозива для здоров'я людини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Небезпека від морозива пов'язана зі спекою. 

Німецькі вчені провели сенсаційне дослідження.

Виявляється, найулюбленіший літній смаколик неабияк шкодить здоров'ю, йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1". Зазначається, що морозиво навіть може спричинити рак.

Зокрема, ласування морозивом – причина виникнення раптового головного болю. Холодний смаколик подразнює піднебінну артерію, що передає імпульси до головного мозку.

Це може обернутися тривалим больовим синдромом. Найбільш вразливі до таких наслідків поїдання морозива люди схильні до мігрені.

Відео На що слід звертати увагу при виборі морозива

Небезпека від морозива пов'язана ще й зі спекою. Адже саме у таку погоду найчастіше їдять цей продукт. Через різке охолодження гортані та верхніх дихальних шляхів посилюється активізація бактерій і вірусів.

Натомість, саме у спекотну погоду в організмі послаблюються імунні ресурси. Тож поїдання морозива у цей період може обернутися розвитком багатьох хвороб, а також онкології, кажуть вчені.

Зовсім протилежні результати досліджень роком раніше опублікували японські вчені. Вони довели, що морозиво надає людині бадьорості та значно посилює розумову активність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції