Учені розповіли, які загрози для людини приховують секс-роботи

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учені розповіли, які загрози для людини приховують секс-роботи

Фото: Reuters

"Безвідмовна" технологія може негативно вплинути на низку сфер людського життя.

Обладнані штучним інтелектом секс-ляльки лише нещодавно з’явились на ринку, проте експерти вже б’ють на сполох через небезпеку таких роботів для людей.

Професорка з етики та культури роботів і ШІ в університеті Де Монфорт Кетлін Річардсон вважає, що такі технології насамперед можуть негативно вплинути на дітей, передає NewStatesman.

За її словами, діти будуть наслідувати машинам, якщо будуть рости поряд з ними. "Син дізнається, що це нормально, коли у тата є дружина і лялька, але лялька при цьому нічого не говорить. Це його спосіб мати владу і контроль над сім'єю. Дочка буде рости і думати: може бути, це сталося тому, що мама була недостатньо красива?" - каже Річардсон, яка також заснувала кампанію проти секс-роботів.

Інша професорка психології в Університеті Темпл у Філадельфії Кеті Хірш-Пасік вважає, що такі ляльки диктують дівчатам, як їм потрібно виглядати.

Крім згубного впливу на дітей, секс-роботи можуть ще більше ізолювати людину від суспільства і зробити її залежною від безвідмовної технології.

Як передає The Sun, експерт з робототехніки коледжу Кірквуд в штаті Айова Джоел Снелл пояснює: "Секс-роботи завжди будуть доступними і ніколи не зможуть відмовити, тому легко може виникнути залежність". Так, люди будуть змінювати своє життя, щоб пристосуватися до цієї залежності. Окрім цього, колись секс-роботи можуть стати в сексі кращими за людей, що підживлює попит на них. Оскільки вони будуть програмуватися, технологія буде відповідати потребам кожного окремого користувача.

Разом з тим, поки що немає наукових досліджень, які могли б довести або спростувати небезпеку секс-роботів для здоров'я людини, але з розвитком і масштабуванням технології, вже скоро можна буде робити перші висновки.

Нагадаємо, секс-блогерка розповіла про враження від інтиму зі спеціальною секс-лялькою. Жінка зауважила, що неможливо отримати такий сексуальний досвід із реальною людиною.

Робот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Робот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація