Учені розробили унікальний препарат, який рятує мозок від старіння

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такий ефект має забезпечити лише одна таблетка на день.

Нові експериментальні ліки, які підтримують клітини мозку, що старішають, дають надію на лікування втрати пам'яті, проблем з ухваленням рішень та інших розумових порушень, які часто зустрічаються в літньому віці.

Про це пише The Guardian.

Передбачається, що такий ефект матиме лише одна таблетка на день для людей старших за 55 років.

Випробування в лабораторії показали, що у старих мишей набагато краще працювала пам'ять вже через півгодини після приймання препарату. Вчені встановили, що після двох місяців лікування клітини мозку, які скоротилися у старих тварин, відновили до рівня "молодого" мозку.

Препарат – похідний з бензодіазепіну. Він може потрапити на ринок, коли клінічні випробування, які мають розпочатись протягом двох років, покажуть, що препарат безпечний і ефективний для людей.

Головна авторка дослідження доктор Етьєн Сибіл зазначила, що користь від цього препарату може в перспективі отримати кожна людина літнього віку. Разом з цим зазначається, що препарат може запобігати "старінню" мозку, проте не може врятувати від деменції, яка вже вразила людину.

Нагадаємо, учені розробили революційний ДНК-тест, який виявляє рак раніше за будь-які діагностики. Він також може визначити резистентність організму до лікування та ефективність хіміотерапії.

ВідеоБританським лікарям дозволили призначати пацієнтам медичні препарати на основі конопель

Британія легалізувала марихуану у медичних цілях. Все після того, як розголосу набули історії двох хлопчиків, хворих на епілепсію. Їхній стан полегшувало конопляне масло, утім, придбати його легально батьки не могли, як і ввезти з-за кордону. 

Британським лікарям дозволили призначати пацієнтам медичні препарати на основі конопель

Залиште свій коментар

Вибір редакції