Учені успішно випробували вакцину проти всіх штамів грипу

Нова вакцина направлена на протеїни всередині вірусу, загальні для всіх штамів.

Група британських вчених з Оксфордського університету провела успішні випробування вакцини, яка могла б упоратися з усіма відомими штамами грипу.

Нова терапія спрямована на ту частину вірусу, з якою ще не працювали творці лікувальних препаратів, а значить, не потребує дорогих щорічних змін формули для приведення її у відповідність з найпоширенішим вірусом.

Вакцина, розроблена групою вчених під керівництвом доктора Сари Гілберт, направлена на протеїни всередині вірусу, загальні для всіх штамів, на відміну від тих, які сидять на зовнішній поверхні вірусу і схильні до мутацій.

"Якщо б ми щорічно використовували одну і ту ж вакцину, це було б схоже на вакцинацію від інших хвороб, таких як правець. Це стало б звичайною вакцинацією, яка б виробляла і використовувалася завжди на стабільному рівні. Різкого попиту або нестачі не було б - це б усе припинилося", - стверджує Гілберт.

У той час як традиційні вакцини змушують організм виробляти антитіла, вакцина Сари Гілберт збільшує в організмі кількість Т-клітин, іншої частини імунної системи. Це дозволяє виявляти і знищувати клітини, уражені вірусом.

Нагадаємо, раніше в Ізраїлі в інституті Вайцмана була створена синтетична вакцина від усіх видів грипу.

Читайте також:

Створено першу вакцину від наркозалежності

Створена нова вакцина, яка допоможе перемогти поліомієліт

Вчені створили універсальну вакцину від різних типів грипу 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: