Учені винайшли електронні руки для Інтернету

Тепер, витративши десь 60 доларів, можна буде тиснути руку друзям, не виходячи з Інтернету. А також можна здійснювати елементарні жести.

Вчені з університету Гонконгу винайшли пристрій, який дозволяє триматися за руки через Інтернет.

Винахід було вперше представлено на технологічній виставці в Гонконзі.

Кібер-руки підключаються до комп'ютера і сполучаються з електронним браслетом, таким чином надаючи можливість передати дотик за допомогою Інтернету. Таку руку можна тиснути, трясти, здійснювати жести"ОК" та "миру – мир"". Електронна кінцівка відчуває силу руху і може здійснювати міцне або слабке рукостискання.

За словами розробників, поки пристрій не може здійснювати більш складні і делікатні рухи. Проте вчені відзначають, що за наявності інвестицій і часу, кібер-руки зможуть здійснювати набагато більш широкий спектр дій. Очікується, що продажі пристроїв почнуться до кінця року. За пару електронних рук доведеться заплатити від 20 до 40 фунтів.

Нагадаємо, нещодавно було створено жилет для геймерів, який дозволяє відчувати біль персонажів гри. Тепер геймер може постраждати разом із персонажем, яким управляє, одягнувши тактильний жилет. Винахідники жилета планують запропонувати його також для тренувань військових.

Читайте також:

Створено жилет для геймерів, який дозволяє відчувати біль персонажів гри

Студенти створили бездротову мишу-рукавичку

Вчені заявили, що для зниження стресу корисно кричати на комп'ютер

Епілептиків навчили спілкуватися з комп'ютером силою думки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: