Учені з’ясували, що "сучасні люди" живуть не довше за неандертальців

На думку вчених, тривалість життя стародавніх сучасних людей (Homo sapiens) і їхніх предків приблизно однакова

Антрополог Ерік Трінкаус з Вашингтонського університету спростував гіпотезу про те, що зникнення неандертальців, які вимерли близько 30 тисяч років тому, пов'язане з низькою тривалістю життя, повідомляє веб-сайт Універсітету Вашингтона (Сент-Луїс).

На думку вченого, тривалість життя стародавніх сучасних людей (Homo sapiens) і їхніх предків приблизно однакова. Трінкаус виявив, що в групах неандертальців і Homo sapiens, що жили в різних регіонах приблизно 150 000 років тому, відсоток смертності серед дорослих (від 2О до 40 років) був приблизно однаковий.

При цьому, відсутність старих пояснюється "складносурядною причиною", складовими якої є низька тривалість життя, демографічна нестабільність і постійна міграція.

Безперечними перевагами "сучасної людини" перед неандертальцями стали зниження малюкової смертності і зростання народжуваності.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Ерік Трінкаус опинився в центрі уваги антропологічного співтовариства після того, як ним і його китайськими колегами були виявлені на півдні Китаю останки людини, вік якого становить не менше 100 тисяч років.

Читайте також:

Вчені розкрили таємницю нового виду людей з алтайської печери

Предки людини регулярно їли побратимів

Вчені знайшли частку неандертальця в кожній людині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: