Уго Чавес відкрив Twitter-блог

Президент Венесуели Уго Чавес відкрив twitter-блог.

Президент Венесуели Уго Чавес завів сторінку в мережі Twitter - і негайно почав цифровий бій з політичними супротивниками, які давно користуються цим ресурсом для розвінчання Його Соціал-диктаторського Величності.

Блог називається chavezcandanga. У деяких латиноамериканських країнах candanga перекладається як "чорт", але у венесуельському діалекті це слово використовується для позначення людей вольових і бунтівних.

Вчора, ще до появи першого повідомлення, на мікроблог команданте підписалися чотири тисячі чоловік. Рівно опівночі товариш Чавес залишив свій перший запис, в якому повідомив, що їде до Бразилії і що щасливий працювати у Венесуелі. Після чого кількість шанувальників зросла до 44 тисяч.

Популярність "Твіттер" у Венесуелі зростає з кожним днем. Вже зараз тут понад 200 тис. користувачів. За 2009-й їх кількість збільшилася на 1 000%.

Нагадаємо, Далай-лама також завів мікроблог на сервісі Twitter. Першим записом у щоденнику @DalaiLama стало повідомлення про прибуття Далай-лами в Лос-Анджелес.

Читайте також:

Бібліотека конгресу США схвалила рішення зберегти всі повідомлення Twitter

Демі Мур через Twitter запобігла спробі самогубства

Twitter інтегрує себе на чужі сайти

ВідеоУго Чавес відкрив Twitter-блог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: