Уго Чавес відкрив Twitter-блог

Президент Венесуели Уго Чавес відкрив twitter-блог.

Президент Венесуели Уго Чавес завів сторінку в мережі Twitter - і негайно почав цифровий бій з політичними супротивниками, які давно користуються цим ресурсом для розвінчання Його Соціал-диктаторського Величності.

Блог називається chavezcandanga. У деяких латиноамериканських країнах candanga перекладається як "чорт", але у венесуельському діалекті це слово використовується для позначення людей вольових і бунтівних.

Вчора, ще до появи першого повідомлення, на мікроблог команданте підписалися чотири тисячі чоловік. Рівно опівночі товариш Чавес залишив свій перший запис, в якому повідомив, що їде до Бразилії і що щасливий працювати у Венесуелі. Після чого кількість шанувальників зросла до 44 тисяч.

Популярність "Твіттер" у Венесуелі зростає з кожним днем. Вже зараз тут понад 200 тис. користувачів. За 2009-й їх кількість збільшилася на 1 000%.

Нагадаємо, Далай-лама також завів мікроблог на сервісі Twitter. Першим записом у щоденнику @DalaiLama стало повідомлення про прибуття Далай-лами в Лос-Анджелес.

Читайте також:

Бібліотека конгресу США схвалила рішення зберегти всі повідомлення Twitter

Демі Мур через Twitter запобігла спробі самогубства

Twitter інтегрує себе на чужі сайти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: