Україна пережила найпотужнішу DDОS-атаку за всю історію Уанету

Атака на реєстратора доменних імен Imena.UА характеризувалася масовим використанням заражених комп'ютерів, розташованих в Україні.

З'єднання неможливе
Під час DDОS-атаки користувачі не можуть отримати доступ до ресурсів системи
Наприкінці серпня в українському сегменті Інтернету відбулася найбільша DDОS-атака за всю історію його існування.

Об'єктом нападу стала інфраструктура компанії Imena.UA / MiroHost.net (реєстратора доменних імен і хостера). Атака характеризувалася масовим використанням заражених комп'ютерів в Україні, а під час її кульмінації сервери компанії зазнали навантаження у більш ніж 2 Гбіт/с.

Атака на Уанет була здійснена з боку ботнета Zeus, до якого входять понад 3 мільйона комп'ютерів. Попри те, що на початку серпня частина комп'ютерів цього ботнета була відключена, до кінця місяця він відновився в інших країнах, зокрема в Китаї, звідки і була проведена атака на українські майданчики.

Експерти вважають, що цей DDOS є "першою ластівкою" напередодні передвиборної кампанії, свого роду тренувальною атакою, перевіркою на міцність всіх систем мережевої інфраструктури найбільших українських провайдерів.

За прогнозами фахівців, протягом найближчих двох років можна чекати підвищення рівня обсягів DDOS-атак до 10 Гбіт/с і більше.

Оскільки за фактом даного інциденту були проінформовані відповідні підрозділи СБУ з метою знайти його конкретних замовників, протягом деякого часу інформація про кібер-напад не могла бути публічною.

Читайте також:

Невідомий троян відкриває доступ до банківських паролів

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Опубліковано код трояна, який перехоплює дзвінки Skype

Хакери на кілька годин вимкнули ЖЖ, Facebook і Twitter

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: