Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці у Мережі розсердилися на Apple через російського "кіборга" на презентації

У Facebook запустили флешмоб #Apple_stop_propaganda.

12 вересня під час презентації новинок Apple в промо-ролику розумного годинника Apple Watch 3 показали чоловіка, який назвав себе "кіборгом з Росії".

Чоловіка звати Дмитро Ігнатов, він - професійний плавець, спортивний телеведучий, що втратив ногу після травми, отриманої в армії.

Українські користувачі Facebook обурилися тим, що в ролику Apple "кіборгом" назвали росіянина, оскільки цим словом називають українських захисників Донецького аеропорту, які протистояли російським військовим та їхнім поплічникам з угрупування "ДНР".

Івона Костіна, заступник голови ГО "Побратими" та ініціатор проектів, спрямованих на психосоціальну адаптацію ветеранів АТО, запустила у Facebook флешмоб під назвою #Apple_stop_propaganda.

"У той час, коли Росія веде в Україні війну, коли наше суспільство досі оговтується від Донецького аеропорту, а справжні Кіборги ось-ось візьмуть участь у міжнародних змаганнях серед ветеранів в Канаді, компанія з світовим ім'ям підтримує пропаганду країни-агресора на глобальному рівні", - заявляє Івона Костіна.

12 вересня на YouTube з'єднання з'явилося відео компанії Apple, де фігурує деякий російський кіборг. Кіборг. Російський. В годину кол...

Опубліковано Ivona Kostyna 13 вересня 2017 р.

До свого посту вона докладає звернення до компанії Apple англійською мовою:

"Для компанії, яка пишається тим, що є світовим лідером в розробці технологій штучного інтелекту, ми, що нижче підписалися, приголомшені вашою останньою рекламою Apple Watch, в якій ви презентуєте світу "російського" кіборга. Це може призвести вдумливих людей до одного з двох висновків:

1) До вашої компанії проникли співробітники, що виконують геополітичні цілі Росії шляхом "промивання мізків" ваших клієнтів.

2) Ваша компанія вступила в змову з Російською Федерацією в її гібридній війні проти демократії і тих, хто бореться за основні права людини, цінності і принципи, без яких ваша компанія ніколи не буде існувати.

Ми закликаємо до негайного видалення реклами та письмового вибачення кіборгам, живим і мертвим, які билися на фронтах вашої демократії проти російської агресії.

Ми також закликаємо до того, щоб ваше виправлення було доповнено офіційною матеріальною підтримкою реальних кіборгів і їх сімей.

Чекаємо вашої відповіді".

Це звернення поширили та інші обурені користувачі Facebook.

Friends, help stop Russian propaganda! #Apple_stop_propaganda Dear Apple, For a company that is priding itself...

Опубліковано Julia Aquarius 13 вересня 2017 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції