Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці вперше працюватимуть над вирішенням завдань NASA на міжнародному хакатоні

Українці вперше працюватимуть над вирішенням завдань NASA на міжнародному хакатоні

Загалом у хакатоні візьмуть участь учасники з 145 міст з усього світу.

23 та 24 квітня відбудеться 48-годинний хакатон NASA SpaceApps Challenge, у якому вперше візьмуть участь українці.

На цьому марафоні технологій та розробок працюватимуть над вирішенням реальних завдань NASA, повідомляють організатори NASA International Space Apps Challenge Kiev.

Взяти участь зможе будь-хто. Запрошені інженери, розробники, дизайнери, підприємці та аналітики. Хакатон буде проведений за підтримки відкритої програми Національного Агентства США з Аеронавтики і досліджень космічного простору NASA Incubator innovation programm.

Фахівцями NASA були підготовлені завдання на різні теми: аеронавтика, технології, близкий та далекий космос, політ на Марс, космічна станція та планета Земля.

Одночасно, більш ніж у 145 містах планети подія NASA SpaceApps збере на 2 дні усіх зацікавлених для пошуку рішень людей. Серед цих міст Київ та Кіровоград. Учасники об'єднаються у команди, щоб зробити дійсні прототипи рішень, оцінку яким дасть авторитетне українське журі. Переможці номінуються на глобальний рівень, де фахівці NASA проголосують за переможців у травні 2016 р.

Участь безкоштовна, тільки необхідна попередня реєстрація на сайті події.

Нагадаємо, нещодавно на планеті Плутон знайшли гори, льодовикові потоки, рівнини та інші ландшафти. Інформація про це з'явилася у нещодавно опублікованому дослідженні в журналі Science. Нові деталі про планету з'явилися завдяки фотографіям космічного корабля NASA New Horizons. Вперше космічний зонд відвідав Плутон та п'ять його супутників у липні минулого року.

Зазначимо, поки що невідомо, яким чином Плутон набув такого незвичайного рельєфу, адже температура на планеті зазвичай тримається на позначці -229 градусів за Цельсієм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції