Українці заради воскресіння заморожують свої тіла та записують душі на флешку

Тіла уже трьох українців у контейнерах із рідким азотом в російському сховищі чекають того часу, коли наука зможе дати їм нове життя.

Українці готуються до безсмертя: заморожують тіла, щоб ожити вже у майбутньому. Навіть вигадують спосіб записати у комп'ютер душу, щоб згодом втілити її у своє нове тіло. Деякі з них – уже у підмосковному Алабушеві - у єдиному на всю Європу кріо-сховищі.

Намерзлий контейнер із рідким азотом у сховищі - це і машина часу, і ліфт у життя після смерті. Усередині за температури мінус сто дев'яносто шість градусів зберігають тіла ні живих ні мертвих - їх тут називають пацієнтами. У такому холоді руйнування організму спиняється - даруючи небіжчикам надію ожити в час, коли наука переможе смерть. Михайло Крижанівський, працівник компанії "КріоРус" каже: «Після смерті кров зливається, відкачується, і замість крові заливається перфузат. Той розчин, який при температурі сухого льоду або рідкого азоту не перетворюється на кристали льоду, які руйнують клітини мозку».

Для тих, хто і після відродження розраховує не власне тіло - збереження в повний зріст. Можна заморозити і сам мозок - це називається нейрозбереженням. Більшість таких пацієнтів долає час у меншому дьюарі. Цей варіант - для тих, кому важливо зберегти свідомість, а тіло в майбутньому влаштує і штучне. І коштує дешевше - десять тисяч доларів, замість тридцяти.

Любов Чорна, українська пацієнтка компанії: торік вона загинула в ДТП. Її дочка - Валерія Прайд - одна із засновників фірми. Контракт на кріонування вона з матір'ю підписала за півроку до трагедії.

Кінця вічного сну - у вічному холоді вирішили дочекатися вже чотирнадцятеро людей. І троє з них - з України.

На випадок, якщо врятувати тлінне тіло не вдасться, пропонують заздалегідь потурбуватися про безсмертя душі. Її обіцяють записати ледь не на флешку.

Пацієнти компанії "КріоРус" у часі не обмежені. Кожна угода розрахована на сто років - а якщо потрібних для оживлення технологій і до цього часу не розвинуть, контракт для кріонавтів автоматично подовжать.

У лабораторіях харківського Інституту кріобіології та кріомедицини - розмах значно менший: матеріал для дослідів тут уміщується в пробірках - науковці працюють із клітинами і тканинами. І тільки мріють про вдале замороження - та головне: розмороження - тіл чи бодай органів.

Читайте також:

Науковці з'ясують, чи не є навколишня реальність ілюзією

Створено штучну шкіру, що реагує на дотики

У Гарварді вперше штучно виростили печінку

Здійснено прорив у генетиці: у США вперше створили "штучне життя"

ВідеоУкраїнці готуються до безсмертя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: