Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська аудиторія Facebook за день зросла на 35% після блокування "ВКонтакте"

Найбільший приріст аудиторії дають користувачі у віці 14-20 років.

Українська аудиторія соціальної мережі Facebook за день зросла приблизно на 35% після того, як провайдери почали блокувати доступ до заборонених російських сайтів.

Про це повідомляє компанія TNS KANTAR, яка спеціалізується на маркетингових дослідженнях.

"Проаналізувавши дані KANTAR TNS CMeter за другий день після оголошення про блокування російських ресурсів, чітко стає помітна тенденція сталого зростання охоплень Facebook. Соціальна мережа Google+, як і прогнозувалося, посилює позиції і майже подвоїла денне охоплення", - йдеться у повідомленні.

За інформацією аналітиків компанії, найбільше Facebook приростає на сході, через початково нижчі показники. Найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років, вони дають найбільший приріст в аудиторії Facebook.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

У забороненій "ВКонтакте" своєю чергою кажуть, що завжди намагалися бути "поза політикою" та пообіцяли захищати інтереси своїх користувачів, яких в Україні нараховують 16 мільйонів щомісяця. Ринок відреагував на заборону падінням акцій підсанкційного "Яндекса".

Відео Наказ президента про блокування російських інтернет-ресурсів набув чинності

Залиште свій коментар

Вибір редакції