Українська школа майбутнього: Samsung продовжує освітній проект

Для підтримки розвитку освіти України із 2006 року компанія Samsung запустила спеціальний проект "Самсунг назустріч знанням".

Ми живемо в дивовижні часи — наша цивілізація стає "інформаційної". З прискореним розвитком технологій змінюються професії сьогодення, футурологи намагаються передбачити, якими будуть професії майбутнього. І, на думку експертів, майбутнє професій, в більшості випадків, потребує навичок програмування.

samsung_3

Ця тема особливо актуальна для учнів старших класів, яким належить пройти випускні іспити і підготуватися до, можливо, найважливішого вибору в житті — вибору професії і ВНЗ. Міністерством освіти і науки України був розроблений проект Нової української школи. У ньому обов'язковими навичками випускника школи вважаються "інформаційна грамотність, основи програмування і алгоритмічне мислення".

Для підтримки розвитку освіти України в 2006 року компанія Samsung запустила спеціальний проект "Самсунг назустріч знанням", завдяки якому в середніх школах України, які перемогли в конкурсі, було встановлено 49 мультимедійних лабораторій.

samsung_2

Наступним етапом був старт проекту "IT-школа Samsung". Цей проект - всесвітній. Він був запущений в 2012 році в Південній Кореї і в даний момент в його рамках функціонує понад 2500 IT-шкіл Samsung в різних країнах світу. В Україні проект відкритий в 2016 році за підтримки Міністерства освіти і науки в партнерстві з Інститутом модернізації змісту освіти.

Ідея проекту - навчання талановитих учнів старших класів основам об'єктно-орієнтованого програмування під платформу Android. Результат: створення власних оригінальних додатків.

samsung_1

Як це відбувається на ділі? Серед учнів 8-11 класів з фізико-математичним ухилом проводиться тестування. Потім кращих з них навчають представники Українського центру розробок і досліджень Samsung, а також практикуючі програмісти. Сьогодні в IT-школах Samsung навчається близько 90 учнів у школах Києва, Дніпра, Львова та Вінниці, а всього в тестуванні взяло участь близько 500 школярів!

"IT — це компетентність майбутнього, яка включена в концепцію Нової української школи. "IT-школа Samsung" - це важливий проект корпоративно-соціальної відповідальності, який дозволить працьовитим дітям розкрити свій потенціал. До того ж, курс є абсолютно безкоштовним. — підкреслює Віктор Степаненко, керівник відділу корпоративного маркетингу компанії "Samsung Electronics Україна". — Ми раді повідомити про досягнення мети щодо розширення географії проекту в цьому році і ще один крок на шляху до модернізації української освіти. Майбутнє належить молоді, і якісна освіта — запорука її успіху".

samsung_4

У минулому році на спеціальному заході, організованому Samsung спільно з Міністерством освіти і науки України, талановитими школярами-фіналістами були продемонстровані власні розробки — розвиваючі ігри, конвертер величин, месенджер з можливістю шифрування повідомлень та інші.

Детальніше про проект "IT-школа Samsung"

 

Залиште свій коментар