Українська школа майбутнього: Samsung продовжує освітній проект

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для підтримки розвитку освіти України із 2006 року компанія Samsung запустила спеціальний проект "Самсунг назустріч знанням".

Ми живемо в дивовижні часи — наша цивілізація стає "інформаційної". З прискореним розвитком технологій змінюються професії сьогодення, футурологи намагаються передбачити, якими будуть професії майбутнього. І, на думку експертів, майбутнє професій, в більшості випадків, потребує навичок програмування.

samsung_3

Ця тема особливо актуальна для учнів старших класів, яким належить пройти випускні іспити і підготуватися до, можливо, найважливішого вибору в житті — вибору професії і ВНЗ. Міністерством освіти і науки України був розроблений проект Нової української школи. У ньому обов'язковими навичками випускника школи вважаються "інформаційна грамотність, основи програмування і алгоритмічне мислення".

Для підтримки розвитку освіти України в 2006 року компанія Samsung запустила спеціальний проект "Самсунг назустріч знанням", завдяки якому в середніх школах України, які перемогли в конкурсі, було встановлено 49 мультимедійних лабораторій.

samsung_2

Наступним етапом був старт проекту "IT-школа Samsung". Цей проект - всесвітній. Він був запущений в 2012 році в Південній Кореї і в даний момент в його рамках функціонує понад 2500 IT-шкіл Samsung в різних країнах світу. В Україні проект відкритий в 2016 році за підтримки Міністерства освіти і науки в партнерстві з Інститутом модернізації змісту освіти.

Ідея проекту - навчання талановитих учнів старших класів основам об'єктно-орієнтованого програмування під платформу Android. Результат: створення власних оригінальних додатків.

samsung_1

Як це відбувається на ділі? Серед учнів 8-11 класів з фізико-математичним ухилом проводиться тестування. Потім кращих з них навчають представники Українського центру розробок і досліджень Samsung, а також практикуючі програмісти. Сьогодні в IT-школах Samsung навчається близько 90 учнів у школах Києва, Дніпра, Львова та Вінниці, а всього в тестуванні взяло участь близько 500 школярів!

"IT — це компетентність майбутнього, яка включена в концепцію Нової української школи. "IT-школа Samsung" - це важливий проект корпоративно-соціальної відповідальності, який дозволить працьовитим дітям розкрити свій потенціал. До того ж, курс є абсолютно безкоштовним. — підкреслює Віктор Степаненко, керівник відділу корпоративного маркетингу компанії "Samsung Electronics Україна". — Ми раді повідомити про досягнення мети щодо розширення географії проекту в цьому році і ще один крок на шляху до модернізації української освіти. Майбутнє належить молоді, і якісна освіта — запорука її успіху".

samsung_4

У минулому році на спеціальному заході, організованому Samsung спільно з Міністерством освіти і науки України, талановитими школярами-фіналістами були продемонстровані власні розробки — розвиваючі ігри, конвертер величин, месенджер з можливістю шифрування повідомлень та інші.

Детальніше про проект "IT-школа Samsung"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції