Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські школярі перемогли на конкурсі юних науковців у Китаї

Чемпіони зізналися, що їх кликали вчитися до Китаю та США. Але вони вже готують документи в українські виші.

Українські школярі привезли з Китаю золоті медалі за наукові дослідження, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У конкурсі юних науковців у Пекіні взяли участь двоє киян та харків'янка. Усі їхні розробки так чи інакше стосуються здоров'я.

ВідеоТроє українських школярів привезли з Китаю золоті медалі за наукові дослідження

З конкурсу юних науковців у Пекіні двоє киян та харків'янка привезли золоті медалі за наукові дослідження. Усі розробки так чи інакше стосуються здоров'я. Як юні українці торували шлях до перемоги, чиїм коштом проводили досліди і чи залишаться працювати в Україні, розпитували журналісти ТСН.

Троє українських школярів привезли з Китаю золоті медалі за наукові дослідження

До цієї миті кияни Даніела Гайчук та Максим Палладін йшли три роки. Саме стільки тривав їхній експеримент. Юні науковці вивчали, як важкі метали впливають на щурів.

Спершу з популярних кулінарних трав - м'яти, базиліку, петрушки, ромашки - створили препарати. Потім на досліді з'ясували, що у всій купленій в Києві зелені шкідливі речовини перевищують усі норми.

"Є така важка проблема - те, що промисловість велика і є проблеми з екоаудитом. Всі викиди у воду не контролюються. І саме тому в травах є такий великий показник", - зауважують юні науковці.

Після цього зразки згодовували щурам і переконалися, що куплені в Києві трави можуть шкідливо вплинути на нирки, серце та інші органи.

ВідеоСекрет молодості: в Україні створили сервіс, що складає особистий раціон людини, аналізуючи її гени

У Пекіні перемогу кияни здобули серед чотирьох сотень робіт із 38 країн. Усі реактиви, матеріали та навіть поїздку до Китаю оплачували виключно батьки.

Ще одна золота медалістка - одинадцятикласниця з Харкова. На великій сцені у Пекіні Амілія Кирилова презентувала свою розробку - комплексну діагностику нейроциркуляторної дистонії.

Нейроциркуляторна дистонія, пояснила школярка, це коли людина не може нормально відпочити. Якщо її попередити на ранніх стадіях, то у подальшому каскад можливих хвороб просто не розвиватиметься.

Усі троє чемпіонів зізналися, що їх кликали вчитися до Китаю та США. Але вони вже готують документи в українські виші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції