Українці підсіли на цифрові наркотики

За даними пошукової системи Яндекс, серед користувачів українського нету росте популярність айдозерів - звукових файлів, що імітують вплив на мозок наркотиків.

Яндекс випустив рейтинги пошукових інтересів користувачів України за червень. У десятку найбільш популярних запитів українських Інтернет-користувачів потрапили цифрові наркотики, або i-dosers (айдозери).

Як пояснюють фахівці, це аудіо файли, які під час прослухування імітують сексуальні відчуття, дії популярних наркотиків, різних станів і настроїв. Наголошується, що імітація досягається за рахунок бінаурального ефекту - складного акустичного явища, що впливає на роботу мозку.

Вони з'явилися досить давно, проте масовий інтерес до них саме в червні викликали, вочевидь, повідомлення в ЗМІ, розповіли в Яндексі. Крім того, в червневий топ інтересів потрапили дві яскраві перемоги: Володимира Кличка над Русланом Чагаєвим - за титул чемпіона світу з боксу, і Ксенії Симонової - у національному конкурсі "Україна має талант!".

Один з найбільш високих сплесків інтересу викликала сумна подія - смерть Майкла Джексона. Всього за один день кількість запитів, пов'язаних зі співаком, від українських користувачів зросла з 20 до 17000.

Серед червневих інтересів українців - випускні вечори, свята (День Молоді, Івана Купала), а також фільми "Трансформери 2" і "Льодовиковий період 3". Вони увійшли до першої п'ятірки рейтингу. Помітний інтерес викликав і вихід комп'ютерної гри Prototype.

Читайте також:

Google краде ідеї в Apple

Російські вчені занурюються під воду, щоб знайти Атлантиду

Google навчився розпізнавати платні та безплатні картинки

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: