Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унікальна операція. Медики розповіли, як будуть пересаджувати голову

Операція з пересадки голови запланована на грудень 2017 року.

Медики Серджіо Канаверо і його колега Рен Сяопін опублікували кілька статей щодо підготовки до проведення унікальної хірургічної операції з пересадки голови.

Як пише Медпортал, для проведення операції вченими був розроблений протокол Gemini Heaven. Однією з основних проблем, які можуть виникнути під час трансплантації, названо збереження життєздатності головного мозку після відділення голови від тулуба. Мозок людини здатний прожити без незворотніх порушень фунціональності в кращому випадку сім хвилин. Однак для прикріплення голови до нового тіла буде потрібно набагато більше часу - близько півгодини, і на цей час необхідно захистити мозок.

Китайський учений вже провів експерименти на мишах, у яких продемонстрував, що зберегти життєздатність мозку можливо. Він пояснив, що після відділення голови від тулуба вона буде оперативно з'єднуватися з кровоносною системою іншої людини, а також охолоджуватися до 29-33 градусів за Цельсієм, що сприятиме уповільненню метаболізму і дозволить продовжити життя нейронів.

Також стало відомо, що медики мають намір використовувати в ході операції штучний замінник крові – перфторан.

Операція з пересадки голови запланована на грудень 2017 року.

Раніше повідомлялося, що пожежний із Міссісіпі, чиє обличчя згоріло під час пожежі, переніс найбільшу в світі пересадку обличчя в медичному центрі Нью-Йоркського університету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції