Перейти до змісту
Уперше в історії у відкритий космос вийде повністю жіночий екіпаж

На Землі експедицією керуватимуть теж жінки.

Уперше в історії експедицію у відкритий космос на Міжнародній космічній станції повністю здійснить жіночий екіпаж.

Про це повідомляє CNN.

Вихід у космос запланований на 29 березня. Здійснюватимуть його астронавтки Енн Макклейн та Крістіна Кох. Окрім цього, на Землі керуватиме виходом спеціаліст із Канадського космічного агентства Крістен Фацціол.

"Як заплановано наразі, вихід у відкритий космос 29 березня буде першим за участю винятково жінок. Це другий захід в серії з трьох запланованих виходів у відкритий космос. Енн також приєднається до Ніка Хейгі для виходу у відкритий космос 22 березня. І, звичайно ж, завдання і графіки завжди можуть змінитися", - розповіла прес-секретар NASA Стефані Шірхольц.

Окрім цього, вона також зазначила, що керівником експедиції є Мері Лоуренс, а безпосереднім керівником виходу в космос стане Джекі Кейгі. Вся ця подія триватиме близько семи годин.

Нагадаємо, у січні російська корпорація "Роскосмос" вирішила створити загін космонавток для польотів на орбіту. Компанія буде шукати кандидаток серед працівниць ракетно-космічних підприємств, а ще для них розроблять спеціальний скафандр "Орлан-МКС", який буде адаптований, щоб жінкам було зручніше у ньому працювати. Його доповнять елементами екзоскелетів для посилення рук оператора.

Відео Virgin Galactic першою з приватних організацій запустила людину в космос

Політ поки був не комерційним. На двофлюзеляжному ракетоплані злітали три людини - два пілоти і пасажирка - співробітниця компанії. Апарат стартував в каліфорнійській пустелі Мохаве. Ракета піднялася на висоту майже 90 кілометрів. У подальшому Virgin Galactic планує зробити такі послуги комерційними. 

Virgin Galactic першою з приватних організацій запустила людину в космос

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин