Уперше в світі китайський космічний апарат зробить посадку на зворотний бік Місяця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вже вийшов на задану орбіту.

Китайський космічний апарат для першої у світі посадки на зворотний бік Місяця "Chang’e-4" вийшов на задану орбіту. Невдовзі буде обраний час для посадки зонда.

Про це повідомляє Національне космічне управління Китаю (CNSA).

“Зонд вийшов на еліптичну місячну орбіту з перилуною близько 15 км і аполуною близько 100 км о 8:55 за пекінським часом”, — повідомляється на сайті CNSA.

Відтоді, як 12 грудня Chang’e-4 вийшов на місячну орбіту, наземний центр управління в Пекіні двічі урізав орбіту зонда і перевірив лінію зв’язку між зондом і ретрансляційним супутником Queqiao. Космічні інженери також перевірили інструменти знімання та далекоміри на зонді, щоб підготуватися до посадки.

За даними CNSA, центр управління невдовзі вибере відповідний час для посадки зонда на дальній бік Місяця.

Нагадаємо, китайська влада заявила, що всі охочі країни-члени ООН зможуть використовувати майбутню китайську космічну станцію. Там наголошують, що станція "належить усьому світу".

ВідеоКитай запустив в космос ракету-носій з генетичним банком

Китайці цього тижня запустили в космос ракету-носій зі спеціальним контейнером. А в ньому генний матеріал 8 громадян КНР. Цей контейнер, як переконують, може безпечно зберігати генетичний банк до тисячі років без загрози з боку космічної радіації. 

Китай запустив в космос ракету-носій з генетичним банком

Залиште свій коментар

Вибір редакції