Успіх вашого бізнесу залежить від професіоналізму програміста, - Максим Дімура

Успіх вашого бізнесу залежить від професіоналізму програміста, - Максим Дімура

Сьогодні, мабуть, не залишилося бізнес-сегментів, не представлених в онлайні, а в зв'язку з останніми подіями в світі, для багатьох інтернет і зовсім нагальна потреба. Шукати та інформувати клієнтів, продавати товар і підвищувати впізнаваність бренду - ці та інші завдання вирішує сайт вашої компанії в Мережі.

Як створити ефективний за всіма параметрами корпоративний сайт, розповів глава веб-студії Business Site Максим Дімура.

Максим, що змінилося в веб-сайтах за останній час?

– Дійсно, інтернет змінюється, маркетинг і бізнес теж, тому і сфера веб-сайтів не стоїть на місці. Принципи створення сайтів колишні, однак, зараз в розробці ми приділяємо більше уваги зручному і лаконічному дизайну, функціональності, інтеграції з сервісами обліку і соцмережами.

Сучасні ресурси повинні бути легкими, не атакувати користувачів поп-апами і великими текстами. Слід максимально використовувати візуал і інфографіку, допомагати покупцям швидко приймати рішення і здійснювати цільову дію. 

Плюс, для створення позитивного іміджу та прозорого спілкування компанії з клієнтами обов'язково потрібен корпоративний блог і "голос бренду".

– Кажуть, лендінги вже не ефективні і успішні бізнесмени відмовляються від них. Це правда?

– Формат лендінга дуже різноманітний і дозволяє створити інструмент продажів і просування під будь-який продукт - товарний або інформаційний, маленький чи великий, одноразову пропозицію зі знижкою або постійну пропозицію.

Лендінги сьогодні чудово працюють. Часто без них не обійтися при запуску "воронки продажів" або події в компанії (акція, семінар, конкурс, попередній продаж товару і т.п.). Інша справа, що вже накопичено досвід роботи з лендінгами, в тому числі, і негативний, коли компанії створювали величезні, важкі й абсолютно нечитабельні лендінги і швидко переконалися, що приводячи на них трафік, просто зливали бюджет.

Але хороший, міцний лендінг з продуманою, лаконічною структурою, необхідними кнопками зв'язку і продажів - все ще ефективний інструмент для автоворонок будь-якого бізнесу.

Коротше кажучи, все залежить від професіоналізму тих, хто робить вам лендінг (сміється).

– Який веб-сайт принесе більше прибутку компанії?

– Той, який максимально відповідає потребам клієнта і вирішує їх "болі" буквально з перших секунд. Дуже велика проблема зараз - втрата лідів, що заходять на сайт і залишають його протягом декількох секунд, так і не побачивши головного пропозиції. Іншими словами, навіть якщо ви вклалися в сео-просування, але не подбали про класний сайт, людина може зайти на нього, зробити пару кліків і, не знайшовши потрібного, піде ні з чим.

Правильна веб-розробка необхідна, щоб ваші витрати на розкрутку сайту і, власне, продукту окупилися, а користувачі знаходили відповіді й залишали заявки з першого відвідування.

Насамкінець можу сказати, що сьогодні справді веб-сайт робить бізнес, а не навпаки, тому вкладати в присутність компанії в Мережі - найрозумніше рішення.
 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів