Хакери на кілька годин вимкнули ЖЖ, Facebook і Twitter

Даний інцидент продовжив череду липневих інтернет-атак хакерів на сайти Мінфіну, Міністерства транспорту в США і деяких урядових і банківських порталів Південної Кореї.

6 серпня увечері на кілька годин стали недоступними для користувачів сервісу онлайнових щоденників "Живий журнал", служба мікроблогів Twitter і соціальна мережа Facebook.

Twitter не працював протягом декількох годин, в той час як користувачі Facebook і LiveJournal час від часу відчували помітні перебої в роботі сайтів.

Даний інцидент продовжив череду липневих інтернет-атак хакерів на сайти Мінфіну, Міністерства транспорту в США і деяких урядових і банківських порталів Південної Кореї.

Відповідно до заяв представників компанії SUP, що володіє ЖЖ, збій викликаний технічною несправністю, яка сталася в США. За їхніми словами, проблеми виникли на стику між серверами в Монтані та магістральними провайдерами.

Twitter.Com зі свого боку припинив працювати через хакерську атаку. Розподілена DoS-атака на ресурс була організована невідомими зловмисниками в четвер вранці, і адміністратори були змушені відключити сервіс. За словами одного із засновників сервісу, географічні масштаби атаки на Twitter поки не встановлені.

6 серпня проблеми виникли й у соціальній мережі Facebook. Причини збою в роботі ресурсу представники компанії поки не пояснюють. "Раніше вранці ми зіткнулися з низкою проблем у роботі нашої мережі, які були швидко усунуті, і залишилися помітні лише для деяких користувачів", - повідомила телеканалу CNN представник мережі. "Ніякі особисті дані користувачів не були під загрозою, в даний час багато питань вже вирішені. Ми контролюємо ситуацію", - додала Лолін.

В даний час сайти всіх цих сервісів вже відновили роботу в нормальному режимі.

Читайте також:

Мердок пообіцяв зробити платним онлайн-контент News Corp.

Китайського підлітка залікували від інтернет-залежності насмерть

У Росії затримали блогера, якого звинувачують у екстремізмі

За 30 скачаних пісень студент заплатить штраф у 675 тисяч дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: