В аеропорті Манчестера пасажирів "роздягають" догола сканером

В аеропорті Манчестера з'явився сканер, котрий просвічує пасажирів догола, щоб виявити заборонені предмети. На знімках досить чітко видні подробиці оголеного тіла.

Сканер, що роздягає пасажирів
BBC
Сканер дозволяє виявити зброю та інші заборонені предмети
В аеропорту Манчестера з'явився сканер, що дозволяє "просвічувати" авіапасажирів догола.

Керівництво аеропорту заявляє, що даний пристрій дозволить прискорити перевірку пасажирів на контролі безпеки і виявити заховану зброю чи вибухівку.

Апарати вартістю 80 тисяч фунтів стерлінгів проходять пілотні випробування в одному з терміналів аеропорту. Вони врятували пасажирів від необхідності знімати взуття, ремені та одяг під час проходження через рамку детектора.

Замість цього люди заходять у кабінку, де за допомогою рентгенівських променів малої сили створюється тривимірне чорно-біле зображення їх оголеного тіла. Отримані зображення після перегляду офіцером безпеки підлягають знищенню.

Тим часом, пасажири і громадські організації вже висловили занепокоєння з приводу того, що на знімках чітко проглядаються геніталії, силіконові імплантанти для збільшення грудей, пірсинг та інші "інтимні" подробиці.

Голова відділу якості обслуговування клієнтів аеропорту Сара Барретт запевнила, що цей аспект не повинен турбувати пасажирів. "Дані зображення не носять еротичного чи порнографічного характеру і ніяк не можуть бути збережені", - зазначила вона.

Барретт додала, що пасажири можуть відмовитися від "просвічування" і пройти традиційний особистий огляд за участю офіцера безпеки своєї статі.

Остаточне рішення про постійну експлуатацію подібних сканерів буде прийнято британським міністерством транспорту через рік. В даний час подібні прилади починають застосовуватися в аеропортах США.

Читайте також:

У США випробували потужний бойовий лазер

Вчені вперше в історії знайшли павуків-вегетаріанців

Старійшини майя "скасували" кінець світу в 2012 році

У 2012 році всі мобільні телефони отримають стандартні роз'єми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: