В Америці створено перший електричний мотоцикл

Новий електромотоцикл створений, як вияв турботи про навколишнє середовище.

Відома американська компанія Orange County Choppers, що збирає мотоцикли на замовлення, створила свій перший мотоцикл, який працює на електриці. Він одержав назву Smart Chopper.

На минулому тижні новий електроцикл був представлений в Нью-Йорку замовником, компанією Siemens, що побажала таким чином продемонструвати свою турботу про навколишнє середовище.

Smart Chopper важить 160 кг, а його колісна база складає приблизно 300 сантиметрів. Він має 300-мм шину на провідному задньому колесі і розташовану під нахилом в 45 градусів передню вилку. Мотоцикл оснащений електродвигуном потужністю 27 л.с. і одношвидкісною трансмісією. Його максимальна швидкість складає 160 км/год.

Повна зарядка батарей Smart Chopper від звичної електромережі з напругою 110 вольт займає 5 годин. Використання високовольтного джерела дозволяє скоротити час зарядки до однієї години. Дальність пробігу без заряджання складає приблизно 100 км.

Двигун, система зарядки, система управління потужністю, а також деякі інші компоненти електроциклу виготовлені компанією Siemens.

Smart Chopper зробить тур по різних штатах США з метою просування "зелених" технологій. Після закінчення туру в 2010 році він буде проданий на аукціоні, а виручена від його продажу сума піде на добродійні цілі.

 

Читайте також:

Дерев’яний мотоцикл створили в Росії

Мотоцикл на сонячних батареях

Американці готують до випуску літаючі мотоцикли

Новий французький автомобіль Airpod працює на повітрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: