В Америці випробують вакцину проти СНІДу, яку виготовили з ВІЛ

Американська компанія вперше вирішила виготовити вакцину із знешкодженої форми вірусу імунодефіциту людини.

Американська компанія VIRxSYS планує провести випробування вакцини проти ВІЛ, виготовленої на основі самого вірусу, хоч і в знешкодженій формі.

Науковці звернули увагу, що вакцини із знешкоджених вірусів виробляються проти багатьох інфекцій, зокрема грипу, але у випадку з ВІЛ такий підхід застосовується вперше. Досі він вважався дуже ризикованим.

Але в компанії VIRxSYS повідомили, що вирішили спробувати цей шлях після того, як випробування аналогічної вакцини на мавпах (проти вірусу ВІО, відомого також як мавпячий ВІЛ) завершилися успішно.

"Ми сказали: давайте використаємо ВІЛ проти себе самого, що ми і робимо", - пояснив Гар Макгарріті, віце-президент VIRxSYS з наукових і клінічних питань.

Представники VIRxSYS наголосили, що випробування спочатку проводитимуться на людях, які вже заражені вірусом, а не на здорових людях з ризиком інфікування. Це зробить випробування більш безпечними, оскільки дозволить уникнути вірогідності того, що вірус "оживе" і уразить людей, у яких раніше не було ВІЛ.

Читайте також:

У Китаї виявили новий вірус СНІДу, що передається через кашель

Знаменитий британський документаліст задушив хворого на СНІД коханця

ВІЛ можна заразитися від сперматозоїдів

Відкрито новий штам вірусу ВІЛ, який передається людині від горил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: