В Apple порівняли зламування iPhone з штучною раковою пухлиною

Apple виступає проти спроб злому.

Розробка на вимогу американських спецслужб програмного забезпечення для зламування смартфонів iPhone рівносильна створенню штучної ракової пухлини.

Про це заявив глава корпорації Apple Тім Кук.

Він також пообіцяв обговорити проблему з президентом США Бараком Обамою.

"Єдиний спосіб одержати інформацію, принаймні, нині — створити програмне забезпечення, яке ми розглядаємо як еквівалент раку", — сказав Кук. Він зазначив, що Apple виступає проти подібних спроб зламування і ніколи не розробляла відповідне програмне забезпечення.

Кук також допустив, що якщо суд зобов'яже Apple розробити подібну програму, то надалі таким же чином компанію можуть змусити створити системи стеження за громадянами. "Я не знаю, де буде межа. Але я знаю, що це не те, що повинно відбуватися в цій країні", — підкреслив Кук.

Раніше Каліфорнійський суд зобов'язав IT-гіганта надати доступ до інформації, яка містилася на iPhone терориста Саїда Фарука, відомого як "каліфорнійський стрілок". У компанії заявили, що не будуть виконувати припис суду, оскільки вважають це порушенням політики конфіденційності їх клієнтів.

Нагадаємо, Саїд Фарук разом зі своєю дружиною розстріляли чотирнадцять і поранили більше двадцяти людей в центрі соціальної допомоги в Каліфорнії в грудні минулого року. Вбивць поліція застрелила в ході спецоперації по їх затриманню. У телефоні загиблого Фарука, переконані правоохоронці, може бути дуже цінна інформація, яка допоможе слідству вийти на організаторів злочину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: