В Австралії створили ліки від коронавірусу: ефективність терапії становить майже 100%

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Австралії створили ліки від коронавірусу: ефективність терапії становить майже 100%

Фото: Associated Press

Терапія лікує коронавірусну хворобу, а не сприяє швидшому одужанню людей.

Австралійські науковці повідомили про успішні випробовування на мишах терапії проти COVID-19, яка зменшує кількість вірусних частинок в організмі на 99,9%. На черзі - випробування на людях.

Як повідомляє пресслужба Університету Гріффіта, препарат розробили спільно з центром дослідження й лікування раку City of Hope.

Дослідники припускають, що препарат можна вводити пацієнтам щодня до п'яти днів, наприклад, хворим в лікарні, або одноразово, якщо хтось тільки-но піддався впливу коронавірусу. Проте конкретних даних про це поки немає.

В університеті акцентують, що терапія лікує  саме коронавірусну хворобу, а не сприяє швидшому одужанню людей. В основі - технологія міРНК, або малих інтерферуючих РНК. міРНК здатні атакувати безпосередньо геном вірусу і знищувати його. Так вірус більше не може розмножуватися в організмі. Препарат, розроблений австралійськими вченими, робить усе це в легенях - найбільш вразливому для коронавірусу органі.

Випробовування на мишах показали, що терапія на основі міРНК зменшувала кількість вірусних частинок в їхньому організмі на 99,9%. Крім того, наночастинки, які застосовуються в терапії, можуть зберігатися до року за температури 4°C і до місяця - за кімнатної температури. Ще одна перевага наночастинок - їхнє виробництво легко масштабувати. Науковці припускають, що відкриття може бути використане для лікування пацієнтів із COVID-19, зокрема й майбутніх його мутацій, бо уражає саме геном вірусу.

Нагадаємо, Ляшко повідомив орієнтовну дату наступної постачання вакцини Pfizer до України. Загалом за цей тиждень Україна отримає партію в майже 500 тис. доз вакцини Pfizer. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація