В Австралії знайшли останки трьох динозаврів

Тварини, яких учені описали в журналі Public Library of Science One, населяли територію нинішньої Австралії 100 млн років тому.

Австралійські палеонтологи повідомили, що відкрили три нові види динозаврів у результаті вивчення скам'янілостей крейдяного періоду.

Тварини, яких учені описали в журналі Public Library of Science One, населяли територію нинішньої Австралії 100 млн років тому.

Один з динозаврів, який отримав ім'я Australovenator wintonensis, був кровожерливим хижаком з трьома великими кігтями на кожній лапі.

За словами палеонтолога Скотта Хакнелла, Australovenator wintonensis був страшніший, ніж хижаки у фільмі "Парк юрського періоду". Хакнелл називає його "гепардом свого часу".

Два інших динозаври - Witonotitan wattsi і Diamantinasaurus matildae - були травоїдними. Вони належали до групи титанозаврів – найбільших тварин, які колись населяли нашу планету.

Хижака Australovenator wintonensis і гіганта Diamantinasaurus matildae знайшли поруч. Можливо, перший напав на другого, і обидва вони померли на місці інциденту.

У Австралії не було подібних відкриттів з 1981 року, коли палеонтологи виявили Muttaburrasaurus – травоїдного динозавра, який міг вставати на задні лапи.

Читайте також:

На узбережжі Ла-Маншу знайшли скелет лох-неського чудовиська

Британські студенти намагалися поцупити з музею 6-метрового динозавра

В Китаї знайшли динозавра в пір'ї

В Америці знайшли динозавра розміром з курку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: