В інтернет виклали понад 200 тисяч фотографій рідкісних тварин

Інтернет-проект WILD опублікував понад 200 фотографій рідкісних тварин, серед яких є ведмеді, великі кішки, кабани, птахи та інші.

В інтернеті з'явилося понад 200 тисяч фотографій рідкісних тварин — великих кішок, ведмедів, кабанів, приматів і птахів. Всі знімки отримані в рамках проекту WILD, яким керує Смітсонівський інститут.

Фотографії, опубліковані на сайті проекту, зробили за допомогою спеціальних автоматичних камер з детекторами руху, розміщених у місцях проживання живих істот, які ховаються від людини.

Під час проекту вченим вдалося сфотографувати у природному середовищі існування таких рідкісних тварин, як ягуара, що живе в Перу, кирпату золотисту мавпу і велику панду з Китаю.

Проект WILD є частиною більш широкої програми Смітсонівського інституту Web 2.0, мета якої — зробити доступними публіці як можна більше матеріалів досліджень, що проводяться в інституті.

Тенденція до максимальної відкритості навчальних та дослідницьких курсів намітилася серед західних вишів уже давно. Наприклад, знаменитий Массачусетський технологічний інститут (MIT) з 2001 року викладає у відкритий доступ матеріали всіх курсів цього навчального закладу.

Нагадаємо, минулого року в ООН заявили, що збиток, який людина наносить природі, скоро почне негативно позначатися на економіці багатьох країн.

Читайте також:

У бердянському зоопарку народилося троє левенят

За тиграми стежитимуть за домогою супутників

Суд звинуватив Францію в байдужості до хом'яків

Науковці розгадали таємницю акул-людожерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: