В Інтернеті з'явилася HTML-сторінка, яка краде персональні дані

HTML/Iframe.B являє собою HTML-сторінку, код якої при використанні скриптів і фреймів автоматично направляє жертву на заражені сайти або сторінки для завантаження загрози.

В Україні зафіксована підвищена активність шкідливої ​​програми HTML/Iframe.B, призначеної для крадіжки персональних даних і паролів. Про це повідомили в компанії ESET, яка займається розробкою антивірусного програмного забезпечення.

HTML/Iframe.B відноситься до сімейства троянських програм, яка являє собою HTML-сторінку, код якої при використанні скриптів і фреймів автоматично направляє жертву на заражені сайти або сторінки для завантаження загрози.

За словами аналітиків ESET, користувачі в різних країнах світу вже добре знайомі з шкідливим програмним забезпеченням HTML/Iframe.B – ця загроза почала атакувати Європу ще в червні 2010 року і швидкими темпами поширилася по всьому світу.

Незмінними лідерами як в Україні, так і у світі залишаються троянська програма INF/Autorun, яка запускає шкідливі програми кожного разу при підключенні змінних носіїв інформації до комп'ютера, і представник відомого сімейства Win32/Conficker, який поширюється через незахищені загальнодоступні папки та змінні носії інформації.

Продовжує зростати кількість жертв шкідливих програм Win32/Spy.Ursnif і Win32/Tifaut. Шпигунська програма Win32/Spy.Ursnif краде інформацію з зараженого комп'ютера і відправляє її на віддалений ПК, створюючи при цьому прихований обліковий запис користувача, який забезпечує зв'язок з віддаленим робочим столом. Троянська програма Win32/Tifaut також призначена для крадіжки із заражених комп'ютерів персональних даних та конфіденційної інформації користувачів. Крім того, це шкідливе ПЗ ускладнює можливість її виявлення антивірусними рішеннями за рахунок того, що генерують довільні коментарі.

Ці програми впевнено утримують свої позиції в українському (із загальною кількістю заражень 4,20% і 2,71%) і світовому (0,80% і 0,94%) рейтингах загроз.

Читайте також:

В Україні створять Інтернет для бідних

Хакерські атаки на LiveJournal: блогери підозрюють російську владу

Новий сервіс покращить імідж користувачів Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: