В Інтернеті з'явилися особисті дані про голову таємної розвідки Великобританії

Дружина голови секретної розвідувальної служби Великобританії Джона Соєрса виклала у мережі Facebook його особисті дані. Тепер Соєрсу загрожує відставка.

У найбільшій західній соціальній мережі Facebook зявилися особисті дані про родину нового керівника Секретної розвідувальної служби Великобританії (SIS, Secret Intelligence Service), відомішої як MI6, Джона Соєрса.

Як виявилося, інформацію про родину глави розвідки розміщувала на своєму профілі його дружина Шеллі.

Зокрема, на її сторінці були розміщені адреси мешкання самого подружжя, а також їх трьох дітей і батьків Джона Соєрса. Крім того, там же були поміщені особисті фотографії нового глави MI6, на яких він зображений зі своїми друзями і родичами.

Дружина Соєрса не стала закривати свій профіль, так що всю інформацію на її сторінці міг переглянути практично будь-який користувач з будь-якої країни світу.
На думку представника радника прем'єра з питань безпеки Алана Веста, розміщення подібної інформації може призвести до шантажу відносно керівника розвідки.

У свою чергу представник опозиційного тіньового уряду Великобританії заявив, що зажадає від прем'єра Гордона Брауна створити слідчу комісію, яка ухвалить рішення про доцільність збереження Соєрсом своєї посади.

Незабаром після того, як журналісти зв'язалися з британським Міністерством закордонних справ, з яким співробітничає служба, всі матеріали, що стосуються особистого життя нового глави MI6, були видалені з сайту Facebook. Проте, від офіційних коментарів представник МЗС утрималася.

Про призначення Джона Соєрса главою MI6 стало відомо в червні 2009 року. Він повинен очолити розвідувальне відомство в листопаді 2009 року, коли у відставку піде його діючий керівник Джон Скарлетт.

Зараз Соєрс посідає посаду посла Великобританії в ООН.

Читайте також:

Microsoft видалила з YouTube рекламу "Боже, мене зараз знудить"

У мережі Twitter дозволили оптом купувати друзів

Міжнародне угрупування спамерів оштрафували на 3,7 млн доларів

Microsoft випустить сімейну версію Windows 7

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: