В Інтернеті з'явився пошуковик фактів

Найкраще пошуковику вдається відповідати на питання, що починаються з "що", "хто" і "коли".

У Мережі з'явився cервис Swingly, призначений для пошуку фактів. Swingly, який поки що працює в режимі бета-версії, відповідає на правильно поставлені питання.

Найкраще Swingly вдається відповідати на питання, що починаються з "що", "хто" і "коли". Наприклад, він правильно відповідає на запитання "Who is CEO of Google?" ("Хто є гендиректором Google?") або "What was the first video on MTV?" ("Який кліп був першим на MTV?").

У той же час Swingly марно ставити запитання, залежні від думки - наприклад, який ресторан кращий в тому чи іншому місті. Swingly також не може відповідати на питання, які потребують інтерпретації фактів. Вони зазвичай починаються зі слова "чому". Не завжди сервіс може знайти відповідь на запити, що починаються зі слова "де", тому що вони найчастіше припускають безліч відповідей.

Одна з відмінностей Swingly від аналогічних сервісів полягає в тому, що пошуковик в основному покладається на комп'ютерні алгоритми. Над самим проектом, за визнанням глави компанії Swingly, працюють "дві з половиною людини". Участь користувачів обмежено додаванням питань у базу і можливістю відзначити, сподобалася або не сподобалася відповідь.

Читайте також:

Google назвав найпопулярніші Інтернет-сайти

"Яндекс" запустив міжнародний пошуковик

Яндекс розповів, які картинки шукають українські користувачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: