В Інтернеті з'явився сервіс для шантажистів

Сайт Extortr призначений для шантажистів і вимагачів: якщо "жертва" не заплатить грошей, компромат викладуть у вільний доступ.

Шантаж
Blackmail дослівно перекладається як "чорна пошта", простіше - шантаж
У Всесвітній мережі з'явився новий сервіс Extortr, призначений для того, щоб кого-небудь залякати. За допомогою сайту можна спробувати, наприклад, повернути борг або примусити людину виконати інші вимоги.

Шантажувати потенційну жертву творці сервісу пропонують компроматом, який з'явиться на сайті в тому випадку, якщо людина проігнорує вимоги користувача. За допомогою Extortr неприємні фото або відео стануть надбанням громадськості.

На сайті необхідно вказати ім'я і електронну адресу потенційної жертви, а також обрати зі списку її гріхи. До цього переліку автори включили, наприклад, такі: "комуніст", "метросексуал", "корупціонер", "помічений в сексуальних домаганнях" тощо.

На основі введених даних про жертву сервіс сформує електронний лист з погрозами. При заповненні інформації про боржника необхідно вказати суму, яку користувач Extortr хоче отримати, і час, наданий для виплати цієї суми (від 1 години до 7 днів). Проект бере за свої послуги близько 10% боргу, але не менше 5 доларів.

Якщо жертва не заплатить, компрометуючі матеріали з'являться у вільному доступі на сайті.

Читайте також:

Відкрився перший порно-сайт для сліпих

Мін'юст торгуватиме конфіскатом через Інтернет

Власницю автоімперії BMW шантажували секс-відео з альфонсом

Записку для Бога можна відіслати через Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: