В Інтернеті з'явився вірус, який вимагає штраф за скачування дитячого порно

В Інтернеті комп'ютерних користувачів атакує новий вірус. Він блокує Windows і вимагає сплатити штраф у двісті гривень.

В Інтернеті з'явився новий вірус, який блокує Windows і вимагає сплатити штраф у двісті гривень, інакше – погрожує кримінальною відповідальністю.

На моніторі з'являється віконце, де докладно все написано. Буцімто, сек'юриті комп'ютерної компанії стежили за вашими рухами в Мережі і впіймали за переглядом "дитячого порно".

"Віндовс - заблоковано. Вас заскочили на гарячому - перегляді дитячої порнографії. За незаконні дії мусите сплатити штраф - 200 гривень", - з'являється на моніторі інтернет-користувача.

Нижче - страшне попередження: якщо впродовж 12-ти годин суму не сплатити - вас притягнуть до кримінальної відповідальності.

Компютерні сек'юриті дістались і до інтернет-користувачки Ельвіри. Жінка саме переглядала кореспонденцію. Машина вмерла відразу. Перестала працювати навіть клавіатура та мишка. Для розблокування їй запропонували сплатити штраф. Далі надали інструкцію. Номер рахунку, куди варто переказати гроші. Проте платити Ельвіра - не збиралась.

"Жодним чином мені ця думка не спадала, тому що усі ці звинувачення, які там написані і висуваються, це все смішно і грішно, тобто звичайно я не буду платити, це "розвод". Хочу сказати, що вже пройшло три доби, і жоден правоохоронець у мої двері не стукав з цього приводу", - обурюється Ельвіра.

Такі листи - чистої води шахрайство, запевняють експерти. Натомітсь за статистикою, 40 відсотків юзерів піддаються психологічному тиску і переказують гроші.

Досвідчені компютерники переконані, на цьому завдання вірусу не завершується. Іще одна мета - контроль над компютером.

Вирахувати цих зламників майже неможливо. Зазвичай вони реєструються під чужими іменами. А от уникнути зараження є шанс. Головне не економити на антивірусних програмах і не заходити на сумнівні сайти.

Раніше, невідомі зловмисники розмістили на кількох десятках тисяч сайтів в зоні .RU посилання на шкідливу програму Trojan.Mayachok.1. Вірус розповсюджувався під виглядом драйвера для монітора.

Нагадаємо, що нещодавно було виявлено перший троян для Android, який записує телефонні розмови.

Читайте також:

З’явився новий троян, який поширюється через sms та спустошує рахунки

Новий троян маскується під "генератор ключів" для Kaspersky Internet Security

Microsoft збирається ділити комп'ютери в Інтернеті за чистотою

Суперзахищена "флешка" отримала функцію самознищення

ВідеоКомп'ютерних користувачів атакує новий вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: