В Інтернеті запущено перший кириличний домен ".рф"

В ніч з 12 на 13 травня народився перший кириличний домен ".рф", були запущені два перших сайту – президент.рф і правительство.рф.

У Росії почав роботу перший національний кириличний домен ".рф". Про це 13 травня в рамках Першого російського форуму з управління Інтернетом оголосив директор координаційного центру національного домену мережі Інтернет Андрій Колесников.

"В ніч з 12 на 13 травня народився перший кириличний домен ".рф", були запущені два перших сайту – президент.рф і правительство.рф", - сказав він.

Також у рамках форуму виконавчий директор і президент інтернет-корпорації для спеціалізованих імен і адрес (ICANN) Рід Бекстром вручив координаційному центру національного домену мережі Інтернет сертифікат адміністратора домену першого рівня.

Напередодні повідомлялося, що національний кириличний домен "рф" планувалося запустити до літа 2010 року. Раніше відкриття домену ".рф" планувалося на осінь 2010 року.

Росія стала першою країною, яка отримала національний країнний домен верхнього рівня. Зараз йде попереднє резервування. Першими в зоні домена ".рф" з'являться сайти ряду органів держвлади. Вихід комерційних компаній з сайтами в зоні ".рф" очікується пізніше. Для них пріоритетне резервування доменних імен триватиме до осені 2010 року.

Раніше в назвах інтернет-доменів можна було використовувати тільки латиницю.

Читайте також:

Реєстрація доменів в зоні .рф почалася з сексу, стриптизу і кіно

Вартість реєстрації домену в зоні ".рф" досягне 10 млн рублів

Реєстрація сайтів у доменній зоні ".укр" почнеться за півроку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: