В Ірландії користувачів файлообмінників відключатимуть від інтернету

В Ірландії один з найбільших провайдерів відключатиме від інтернету користувачів файлообмінних мереж за порушення авторських прав.

Компанія Eircom, що є одним з найбільших провайдерів Ірландії, відключатиме від інтернету користувачів файлообмінних мереж, які порушують авторські права, повідомляє Ars Technica. Правовласники підкреслюють, що мають намір добиватися цього і від інших провайдерів країни. 

Відповідно до нових правил роботи Eircom, абонентам, викритим в незаконному використанні файлообмінних мереж, буде винесено два попередження про порушення ними авторських прав. Якщо попередження будуть проігноровані і абонент не відмовиться від використання файлообмінників, його відключать від Інтернету.

Відзначимо, що Eircom погодився відключати користувачів файлообмінників від Мережі добровільно, без розпорядження суду або рішення властей. Проте раніше звукозаписні лейбли EMI, Warner Music, Universal Music, і Sony Music подали на провайдера до суду, звинувативши його в потуранні піратству.

Ірландський провайдер не перший вирішив відключати від Мережі користувачів файлообмінних мереж. Так, в кінці 2008 року Асоціація звукозаписних компаній США (RIAA) представила нову стратегію боротьби з піратством, в рамках якої запропонувала провайдерам відключати від Мережі користувачів файлообмінників.

У липні 2008 року президент Франції Николя Саркозі запропонував Європарламенту прийняти поправки до загальноєвропейського закону про телекомунікації, відповідно до яких користувачів файлообмінних мереж відключатимуть від інтернету.

Влітку 2008 року британський інтернет-провайдер Virgin Media письмово проінформував 800 своїх абонентів, помічених у викачуванні музики з файлообмінних мереж, про те, що своїми діями вони порушують закон про захист авторських прав. Якщо вони проігнорують попередження і знову будуть викриті у викачуванні піратської музики, то ризикують виявитися відключеним від інтернету, а правовласники можуть подати на них до суду. 

Читайте також:

Infostore.org закрили: сервери і системні блоки вилучили

Московська міліція користується торрентами

Вперше в Севастополі хакера засудять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: