В Італії оголосили "день оффлайн"

Під гаслом "Навесні "відключаюся" та їду на море з друзями відпочивати" в Італії проходить День без Інтернету.

Італійська асоціація "Залежність від Інтернету" закликала в суботу, 21 березня, відключити мобільні телефони і не підходити до комп'ютера навіть для перевірки електронної пошти чи віртуального спілкування.

Ініціатива провести перший національний день боротьби зі стресом, що викликається через використання сучасних технічних засобів, проходить під гаслом "Навесні "відключаюся" та їду на море з друзями відпочивати".

"Таке проведення часу дозволяє набратися енергії, побути на природі, встановити "живий" контакт з іншими людьми, який все більше зникає з повсякденного життя за монітором комп'ютера. Все це корисно для стану здоров'я і, головне, душі", - каже президент асоціації Енцо Ді Френна.

За його даними, у 70 % людей, що працюють за комп'ютером, спостерігається з часом зниження концентрації, дратівливість, порушення системи травлення і роботи серцево-судинної системи, безсоння, мігрень і навіть психологічні розлади. А головний результат постійного проведення часу за монітором - розвиток схильності до самоти.

Інформація про "День оффлайн" ("не у мережі") була розіслана засобами електронного зв'язку, а також поширена в популярній інтернет-мережі YouTube. Як стверджують в італійській асоціації, для більшості людей непросто відмовитися від використання комп'ютера навіть всього на добу.

Медиками давно доведено, що Інтернет шкідливий для здоров'я. Комп'ютерні ігри, віртуальне спілкування в чатах або в популярних соціальних мережах викликають психологічну залежність і, як наслідок, технологічний стрес.

Читайте також:

Людський мозок починає старіти в 27 років

У Ванкувері пройшли змагання хакерів: браузери "ламали" за 10 секунд

Британські вчені: контрольований гнів сприяє кар’єрному росту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: