"В Контакті" відвідують більше, ніж "Однокласників"

У січні на сайт "В Контакті" хоч би раз зайшли 13,09 мільйона росіян.

Дослідження TNS Web Index показало, що в січні 2009 року соціальну мережу "В Контакті" вперше відвідало більше людей, ніж мережу "Однокласники".

У січні на сайт "В Контакті" хоч би раз зайшли 13,09 мільйона росіян. "Одноклассники" відвідали на 11 тисяч менше унікальних російських користувачів. Третє місце в першому місяці року зайняла мережа "Мій світ Mail.ru" з 9,8 мільйонів відвідувачів.

З осені 2008 року "В Контакті" обганяла "Однокласників" за розміром денної і тижневої аудиторії, проте перевагу в місячній відвідуваності ця соціальна мережа отримала вперше.

Голова правління рекламного агентства IMHO VI Арсен Ревазов сказав, що мережа "В Контакті" повинна була рано чи пізно обігнати "Однокласників" по кількості відвідин. Це пов'язано з тим, що користувачі "В Контакті" - молоді люди, які проводять на сайті багато часу. Люди, зареєстровані на "Однокласниках", як правило, старші. Вони заходять на сайт порівняно рідко.

Засновник "Однокласників" Альберт Попков додав, що в січні офісні працівники, складові аудиторію сайту, відпочивали і не виходили в Інтернет. Що ж до студентів, які вважають за краще "В Контакті", то вони в січні здавали сесію і вимушені були сидіти за комп'ютером. На думку Попкова, в лютому "Однокласники" можуть повернути собі втрачене лідерство.

Втім, до прибутку "Однокласників" "В Контакті" ще далеко. Рекламний оборот "Однокласників", як вважає Арсен Ревазов, в 2008 році склав 12-15 мільйонів доларів, а сайт "В Контакті" запрацював на рекламі 2-2,5 мільйона доларів. До речі, експерти вважають, що в майбутньому прибуток соціальних мереж збільшуватиметься не за рахунок реклами, а за рахунок введення платних сервісів.

Читайте також:

"Одноклассники.ru" визнали незалежність Абхазії і Південної Осетії

Топ-20 запитів у пошукових системах

В Україні можуть закрити "Одноклассники.ru"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: