В Мережу злили дані близько 50 млн користувачів Instagram, серед яких знаменитості

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Базу вже закрили, а про джерела даних не повідомляють.

Велика база даних користувачів Instagram, серед яких знаменитості, сторінки відомих брендів та популярні блогери, опинилась у відкритому доступі у Мережі.

Близько 50 мільйонів записів бази даних (база зростає щогодини), яка розміщується на серверах Amazon Web Services, залишили відкритими, і будь-хто міг їх продивитись навіть без паролю.

В кожному записі містились як загальнодоступні дані сторінки – фото профайлу, кількість підписників, інформація "про себе", так і приховані дані – електронну пошту, номер телефону, ймовірну вартість розміщення реклами у кожному акаунті та вартість самої сторінки, пише TechCrunch.

Дослідник, який знайшов базу у Мережі, вийшов на власника цієї бази – компанію Chtrbox у Мумбаї, яка займається рекламою у соцмережах, і ці дані використовувала для розрахунку витрат на того чи іншого блогера за рекламу на сторінці. Втім, у базі було багато користувачів, які з цією компанією не працювали.

Після того, як до компанії звернулись з повідомленням про відкриття їхніх даних, базу закрили, а інцидент не прокоментували.

Видання зазначає, що збір даних про користувачів Instagram порушує політику соцмережі. Імена знаменитих особистостей не розкривають, однак зазначили, що з деякими зв'язались через оприлюднені в базі контакти. Це не перше витікання даних фотомережі, через яке страждають відомі особистості та блогери.

Залиште свій коментар

Вибір редакції