Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влітку почнеться бета-тестування нової гри.

Корпорація Microsoft анонсувала вихід Minecraft Earth – нову гру в доповненій реальності на основі популярної гри Minecraft. У неї можна грати на мобільних пристроях з Android 7 або пізнішої версії або iOS 10 або більш пізньої версії.

Гравці зможуть робити те, що роблять у звичайній Minecraft – створювати свої споруди, розводити тварин і виживати. Тільки все це буде відбуватися "в реальності". Будівлі можна буде показувати іншим, а також дивитися твори своїх друзів.

Цього літа почнеться бета-тестування Minecraft Earth, в якому зможуть прийняти участь сотні тисяч гравців. Для участі в тестуванні потрібно зареєструватися на сайті гри. Коли Minecraft Earth буде запущений повноцінно, поки невідомо.

Нагадаємо, 6 липня 2016 року в США вийшла гра Pokemon Go, пізніше доступ до неї з'явився у жителів інших країн, у тому числі України. Pokemon Go - це гра для смартфонів на основі технології доповненої реальності. Гра дозволяє ловити покемонів на вулицях міст. Ми написали покрокову інструкцію, як встановити Pokemon Go на iOS і Android в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції