В мобільниках з'являться фінансові піраміди "а-ля Медофф"

Фінансові махінації Бернарда Медоффа лягли в основу нової гри, яка буде доступна усім власникам мобільних телефонів.

Компанія Cellufun планує випустити гру під назвою Made Off для мобільних телефонів. Проект оснований на махінаціях фінансиста Бернарда Медоффа, через які інвестори втратили близько 50 мільярдів доларів. Афера Медоффа була визнана однією з найбільших фінансових пірамід 21 століття.

Тепер геймери зможуть встати на чолі віртуального інвестиційного фонду і знайти максимально можливу кількість вкладників. Для цього їм потрібно буде постійно вигадувати нові принадні фінансові пропозиції.

Користувачі також зможуть вибрати роль інвестора. В цьому випадку їм доведеться грамотно розподіляти свої доходи і обирати найбільш відповідний час для здійснення різних операцій на віртуальному ринку.

В червні Cellufun планує розкрити всі фінансові піраміди, які встигли створити геймери, як це відбулося у випадку з Медоффом.

Щоправда, в грі не використовуватимуться справжні гроші. Натомість серед геймерів ходитиме спеціальна валюта Cellupoints.

Гру можна буде безкоштовно викачати з офіційного сайту вже 11 травня поточного року.

Бернард Медофф раніше очолював раду директорів фондової біржі Nasdaq. Наприкінці 2008 року з'ясувалося, що його інвестиційний фонд Madoff Investment Securities діє за принципом фінансової піраміди. Його заарештували.

Клієнтами Медоффа були мільярдери і великі корпорації. В цілому вкладники втратили 50 мільярдів доларів. 71-річний фінансист визнав свою провину і зараз перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув'язнення.

Читайте також:

Неофіційна версія Windows 7 заражена трояном

Ferrari випустила власну комп'ютерну гру

Мобільні телефони навчили шукати громадські туалети

Хакери скуповують старі телефони Nokia за 30 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: