В океані виявлено більше 17 тис. нових видів живих істот

У Світовому океані виявлено понад 17,6 тис. невідомих раніше тварин. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вчені, які проводили протягом 10 років дослідження світового океану, заявили, що виявили близько 17 тис. нових видів живих істот.

Зокрема, повідомляється, що знайдено новий вид медуз, довжина щупальців якої перевищує довжину найбільшого представника тваринного світу - блакитного кита. Також знайдений восьминіг з плавцями у вигляді слонячих вух, прозорий морський огірок, а також  хробак, який живиться нафтою. Ще були знайдені дивовижні коралові сади, що ростуть на глибині 1000 метрів.

Міжнародні наукові дослідження проводилися за допомогою автоматичних камер, сонаром та іншої техніки. У програмі брали участь більше двох тисяч фахівців з 80 країн, які працюють над створенням комплексного каталогу мешканців океану. Підсумкова доповідь дослідників буде оприлюднена у жовтні наступного року.

Один з учених, Роберт Керні, сказав, що це дослідження підтверджує, що на глибині понад 200 метрів, куди не потрапляє сонячне світло, різноманіття біологічних видів набагато більше, ніж передбачалося раніше.

Читайте також:

У Сахарі вчені виявили останки стародавніх крококабанів і крокощурів

У Камбоджі знайшли популяцію рідкісних сіамських крокодилів

У Австралії знайшли невідомий вид динозаврів

Вчені знайшли невідомий ліс за допомогою Google Earth
 

ВідеоВ океані виявлено 17,6 тис. невідомих раніше істот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: