В OpenAI оцінили вплив генеративного штучного інтелекту на економіку

В OpenAI оцінили вплив генеративного штучного інтелекту на економіку

Open AI / Associated Press / Фото: Associated Press

OpenAI стикається із загостренням конкуренції.

Генеративний штучний інтелект тільки починає відчувати свій економічний вплив.

Про це заявила головна технічна директорка OpenAI Inc. Міра Мураті, пише Bloomberg.

Остання модель GPT-4o від OpenAI, яка допомагає користувачам створювати такий контент, як текст, презентації та відео, стає інтуїтивнішою у використанні і це стимулює її впровадження.

За словами Мураті, люди дедалі частіше використовують інструменти ШІ для таких завдань, як кодування, написання та адміністративна робота.

"Ми не зовсім усвідомлюємо, який вплив це матиме на бізнес і на роботу, оскільки це тільки починається", — сказала вона.

OpenAI стикається із загостренням суперництва з боку таких конкурентів, як Google Alphabet Inc., Meta Platforms Inc., яка є материнською компанією Facebook, стартап Anthropic і xAI Ілона Маска. Раніше цього місяця OpenAI випустила чат-бот GPT-4o, який Мураті рекламувала як майбутнє взаємодії між людьми та машинами.

"Розробка штучного інтелекту зараз надзвичайно конкурентна. Насправді вона може бути дійсно хорошою, якщо це змагання за безпеку, а люди не зрізають кути", — додала Мураті.

Також ми писали, що завдяки науковцям Гронінгенського університету (Нідерланди) штучний інтелект навчився розпізнавати сарказм.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація