В РФ оштрафували Twitter за відмову зберігати дані на російських серверах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наступною російські судді розглядатимуть справу Facebook.

Московський суд оштрафував Twitter на 4 мільйона рублів за відмову локалізувати дані російських користувачів в РФ.

Про це 13 лютого пишуть "Ведомости" з посиланням на пропагандистські "РИА Новости".

Компанію змушують виплатити штраф протягом 60 днів. Представники Twitter не прийшли на засідання. Також були відсутні представники "Роскомнагляду".

Окрім цього, 13 лютого суд повинен також розглянути справу іншій соціальній мережі - Facebook. Раніше "Роскомнагляд" заявляв, що обидві компанії не надали відомості про те, що дані російських користувачів соцмереж перебувають на серверах, які фізично розташовані в Росії.

Протокол щодо Facebook і Twitter був складений в січні 2020 року. 31 січня "Роскомнагляд" повідомив про передачу адміністративної справи до суду. Закон про персональні дані, що зобов'язує зберігати дані росіян на території країни, діє ще від 2015 року.

Нагадаємо, Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії ("Роскомнагляд") готова ініціювати законодавчі зміни для того, щоб заблокувати в РФ пошукову систему Google. На початку грудня "Роскомнагляд" вже оштрафував компанію Google на 500 тисяч рублів за невиконання вимог стосовно фільтрування забороненого в Росії контенту.

Відео Facebook повідомив про видалення десятків акаунтів, пов'язаних з російською розвідкою

Facebook видалив фейкові акаунти, які були пов'язані із діями розвідки РФ в Україні. Фейкові сторінки та профілі у соцмережі були створені з прицілом на українських користувачів. Люди, які працювали з цими акаунтами, видавали себе за місцевих жителів, іноді представлялись журналістами.  

Facebook повідомив про видалення десятків акаунтів, пов'язаних з російською розвідкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції