В роботі месенджера Telegram стався глобальний збій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проблеми тривали близько 30 хвилин.

У роботі відомого месенджера Telegram 11 травня стався масштабний збій, який вплинув на його роботу одразу в низці країн.

Про це йдеться на сайті Downdetector.

Згідно з даними сайту проблеми з підключенням відчули на собі користувачі в Україні, Італії, Іспанії, Латвії, Польщі, Британії та Білорусі. Масштабні збої траплялися від 14:30 до 15:10, після цього робота месенджера стабілізувалася.

збій Telegram
Downdetector

Щодо України, то про проблеми звітували користувачі з Києва, Харкова, Одеси, Луцька, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва та Житомира.

збій в Telegram
Downdetector

Нагадаємо, за новими правилами конфіденційності Telegram погодився видавати спецслужбам за рішенням суду дані користувачів, яких запідозрять у тероризмі. У квітні Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора, постановив заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. В результаті щоденна аудиторія мобільного додатку Telegram в Росії знизилася в червні на 21%, порівняно з травнем, і на 23% — з квітнем.

Своєю чергою засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що нові правила конфіденційності, за яким месенджер готовий співпрацювати зі спецслужбами і надавати їм IP-адреси і номери телефонів терористів, не будуть працювати в Росії.

ВідеоTelegram-канал ТСН.ua можуть відімкнути через скарги шахраїв

Невідомі завели в Telegram канал "Телеграмна служба новин", який копіює повідомлення та фірмовий стиль справжньої ТСН, а поміж реальними новинами плодить фейки та провокаційні матеріали. Натепер дії шахраїв розслідує  кіберполіція.  

Telegram-канал ТСН.ua можуть відімкнути через скарги шахраїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції