В Росії хочуть створити власний інтернет і назвати його "Чебурашка"

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Росії хочуть створити власний інтернет і назвати його "Чебурашка"

Російський інтернет хочуть назвати "Чебурашка". / Фото: peoples.ru

Росія хоче відгородитися від Європи і США.

Член Ради Федерації Росії Максим Кавджарадзе пропонує створити внутрішньоросійську комунікаційну мережу, закриту від Європи та США.

Назвати таку систему, за його словами, можна "Чебурашка", а засоби для створення такої системи можна вишукати в регіональних бюджетах, повідомляють РИА Новости.

"Як ми назвемо цю інформаційну систему - неважливо, "Крокодил Гена" або "Чебурашка". Останнє навіть краще, оскільки "Чебурашки" ні у кого немає", - сказав він.

"Нам треба подумати над тим, щоб створити свою власну внутрішньоросійську інформаційну систему, щоб піти з-під крила США, інакше будуть продовжуватися витоки інформації", - заявив Кавджарадзе.

На його думку, Росія могла б створити таку мережу з країнами ОДКБ (Росія, Білорусія, Вірменія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан) або з державами Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

"У нас прем'єр-міністр і в Фейсбуці, і в Твіттері, і всі зараз стали в соціальних мережах сидіти і розповідати, де вони були і куди ходять. Адже хтось на серверах копить цю інформацію", - сказав сенатор.

За словами Кавджарадзе, створення такої автономної мережі - питання інформаційної безпеки "цілої країни, яка піддається інформаційним атакам, кібератакам, а також спробам розколоти суспільство".

Як повідомлялося раніше, Роскомнагляд закрив у Сибіру 10 сайтів "українських націоналістів". Щоправда, про які саме сайти йдеться, у відомстві не уточнюють.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація