В Росії заблокували ЖЖ найпопулярнішого блогера

Блогер припускає, що "замороження" журналу відбулося випадково.

Живий журнал drugoi, який належить Рустему Адагамову, переведений в режим тільки для читання.

Відповідно до напису, що з'являється при заході в цей щоденник, тепер там не можна розміщувати ні нові записи, ні коментарі.

Причиною блокування журналу drugoi став конфлікт з фотослужбою AP. Як повідомив Рустем, швидше за все, лист в Конфліктну комісію прислав британське представництво фотослужби.

Йшлося про використання квітневих фотографій про безлади в Кишиневі. Рустем підкреслив, що дозвіл на використання фотографій у нього був, оскільки у нього поміщений контракт з московським AP.

Зараз пост зі спірними фотографіями прихований і видний тільки самому юзерові drugoi. Рустему належить переконати Конфліктну комісію в їх легальності.

Блогер припускає, що "замороження" журналу відбулося випадково. За його словами, швидше за все потенційні покупці, що зацікавилися фотографіями в блозі drugoi, звернулися в закордонний офіс AP. Його представники, у свою чергу, звернулися зі скаргою в LiveJournal.

ЖЖ drugoi є, за даними пошуку по блогам Яндекса, найпопулярнішим блогом Рунету. Його читають більше 32 тисяч людей. Адагамов підписаний на фотострічки провідних агентств і регулярно публікує звідти фотографії, супроводжуючи їх короткими коментарями.

Читайте також:

Користувачі ЖЖ стануть кореспондентами Бі-бі-сі

Мєдвєдєв обзавівся Інтернет-щоденником

ЖЖ виповнилося 10 років

У Казахстані закрили ЖЖ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: