В Рунеті зявився ностальгійний відеопортал СССР-TV

На порталі викладені відео різноманітних передач радянського ТБ з 1952 по 1975 рік. Розробники планують заробити на любителях ностальгії непогані гроші.

CCCP-TV.Ru
ТСН.ua
На порталі CCCP-TV.Ru можна обати відео за тематикою та хронологією
У Рунеті розпочав роботу відеопортал, присвячений радянському телебаченню.

На CCCP-TV.Ru розміщені історичні, пізнавальні, комедійні, дитячі передачі, спектаклі, балети хроніка спортивних перемог різноманітних збірних СРСР на світовій спортивній арені.

За даними американського дослідницького центру Pew Research, 58% жителів Росії сумують за ковбасу за два двадцять і першотравневим демонстрацій. На цих умонастроях можна зробити непоганий бізнес, що вже займається пара кабельних телевізійних каналів.

CCCP-TV.Ru є комерційним проектом: він має на меті продавати на сайті рекламу і служити партнером онлайн-аукціонів з реалізації "антикваріату" часів радянської влади.
Сайт був запущений медіа-групою URAVO, Держтелерадіофондом і агентством "Аудиторія".

"Ми всього лише хочемо донести певного роду відеоматеріали до всіх бажаючих, - говорить голова URAVO Андрій Акопян. - Звичайно, уникнути політичного контексту не вдасться. Кожен бачить те, що хоче бачити".

Цільовою аудиторією сайту аналітики вважають не стільки мешканців Росії, скільки тих, хто виїхав за кордон, бо росіяни, котрі ностальгують за тими часами, коли серп і молот не були кічем, в більшості своїй не дружать з Інтернетом, чого не скажеш про емігрантів.

Читайте також:

70% Інтернет-користувачів не можуть жити без Мережі

Пучки протонів в колайдері почали виробляти рекордну енергію

У Бельгії проводять акцію "п'ятниці без електронної пошти"

У ЖЖ з'явилася профспілка блогерів

Залиште свій коментар