В Шотландії винайшли секс на відстані для розлучених пар

Британські дослідники шукають добровольців для доведення цієї теорії.

У Шотландії група конструкторів та експериментаторів оголосила, що в ході традиційного фестивалю мистецтв в Едінбурзі шукатиме три пари добровольців для випробування приладу під назвою Mutsugoto.

Цей прилад створений в компанії Distance Lab, з шотландської області Moray, спеціально для "розлучених пар". Він дозволяє людям "малювати" світлом на тілах один одного, створюючи ілюзію дотику.

Про це повідомляє британська телерадіокорпорація BBC.

Distance Lab, що називає себе "креативною" науково-дослідною організацією, хоче знайти три пари, в яких один з партнерів мешкає в столиці, а інший – за декілька сотень кілометрів.

Робота над приладом Mutsugoto почалася близько двох років тому, в ній брав участь художник Томоко Хаяші. Проект удостоєний нагороди фонду Alt-w, який фінансує передові роботи у сфері нових технологій.

Призначення приладу – допомагати парам переживати розлуку, створюючи відчуття присутності один одного, і розцінюється як альтернатива більш традиційним видам спілкування на відстані – таким, як обмін текстовими і електронними повідомленнями.

В ході перших випробувань приладу партнери надягали спеціальні кільця, що реагують на дотик. Їх рух прочитується встановленими над ліжком камерами.

Всі рухи, які скоює один з партнерів, миттєво передаються за сотні кілометрів і у вигляді кольорового проміння проектуються на партнерку - і навпаки. При перетині проміння міняє колір.

Distance Lab розташована в місті Форрес, вона здійснює цілий ряд проектів в інших районах Шотландії. Фінансові допомоги лабораторії надає організація Highlands and Islands Enterprise, покликана стимулювати інноваційні технології.

Лабораторія також розробляє комп'ютерну гру Remote Impact, в якій учасники можуть цілком реально кидатися на повновимірне зображення реального супротивника, що знаходиться за сотні і тисячі кілометрів.

У прототипі цієї гри учасники ведуть сутичку з силуетом супротивника, який проектується на гімнастичний мат, і можуть завдавати по ньому реальні" удари.

Читайте також:

Американський дослідник відправив інтернет-повідомлення силою думки

Російському Інтернет-ЗМІ загрожує закриття за "екстремістські" коментарі

Японці створили гнучкий мобільник, який заряджається від рук

Канадець намагався вивезти до Ірану ядерні технології

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: