Американські лікарі з 2021 року планують лікувати психічні розлади за допомогою екстазі

Уряд схвалив клінічні досліди екстазі. Досліди з використанням цього наркотика, показують, що він є найкращим препаратом при лікуванні постравматичного синдрому.

В Америці управління з контролю за продуктами харчування і ліками (FDA) схвалило проведення наступної фази клінічних випробувань екстазі під час постравматичних стресових розладів. Про це повідомляє Meduza.

У дослідженні візьмуть участь 230 людей. В разі ефективності наркотичної речовини для таких пацієнтів, екстазі може бути ухвалено для продажу, і на ринку ліків препарат з'явиться до 2021 року.

За результатами попередніх дослідів, завдяки екстазі переважна більшість пацієнтів значно поліпшила свій стан, при чому навіть через 3,5 року досягнутий результат зберігся.

Якщо в третій фазі результати дослідів будуть такими ж, то екстазі стане кращим методом лікування посттравматичних розладів з усіх наявних. Однак його приймання необхідно буде суміщати з курсом психотерапії.

Найчастішою причиною самогубств є посттравматичний стресовий розлад, який розвивається внаслідок пережитого сексуального насильства, смерті близького, участі у військових діях чи інших потрясіннях.

Наразі психіатри у боротьбі з ПТСР можуть використовувати психотерапію, антидепресанти, нейролептики, але лікування є ефективним лише для третини пацієнтів.

Зазначимо, що екстазі та інші наркотичні речовини, віднесені до нелегальних, вважаються перспективними для лікування різноманітних станів, у тому числі у разі паліативної допомоги, коли людям, допомагають зменшити страх перед смертю і позбутися болю й тривоги. Однак вивчення впливу цих препаратів ускладнено законодавством різних країн.

Нагадаємо, раніше в США проголосували за легалізацію маріхуани у низці штатів. Зокрема мова йдеться про Каліфорнію, Массачусетс та Неваду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: